Pieczątki Wrocław

Jak zamówić pieczątkę

Jak zamówić pieczątkę

Zapraszamy do zamawiania pieczątek na naszej stronie internetowej www.pieczatki.wroc.pl

W celu realizacji zamówienia należy wybrać na stronie głównej lub w zakładce OFERTA odpowiadającą Państwu kategorię pieczątek, a następnie po przejściu do wybranej kategorii odpowiedni rodzaj pieczątki. Wszystkie pieczątki zostały podzielone na 8 głównych kategorii, Z kolei kategorie na podkategorie w zależności od wielkości pieczątki.

Po wybraniu rodzaju pieczątki zostają Państwo przekierowani do formularza zamówienia, w którym należy wpisać treść pieczątki, wybrać kolor tuszu, ilość sztuk, swoje dane i dane do wysyłki pieczątek (jeżeli wybrali Państwo opcję pieczątek z dostawą) oraz potwierdzić zamówienie.

Państwa zamówienie zostanie przekazane do naszego działu graficznego, który przygotuje dla Państwa wizualizację pieczątki lub pieczątek. Po zatwierdzeniu projektu zamówienie zostaje skierowane do działu produkcji. 

Gotową pieczątkę mogą Państwo odebrać w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu na Placu Pereca 3 po godzinie wskazanej w e-mailu z projektem pieczątki lub zostanie ona wysłana do Państwa firmą kurierską UPS po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty lub wysłana za pobraniem.

Istnieje również możliwość zamówienia pieczątki e-mailem.
Zamówienie prosimy wysłać na adres: sklep@pieczatki.wroc.pl 

W treści zamówienia prosimy o podanie następujących danych:

  • treść pieczątki,

  • rodzaj automatu stemplarskiego i jego wielkość – kieszonkowy lub samotuszujący,

  • preferowany rodzaj czcionki, wielkość liter,

  • jeżeli pieczątka ma zawierać logo lub inne elementy graficzne prosimy o przesłanie pliku w formacie *cdr, *eps, *pdf,

  • jeżeli pieczątka ma być wykonana na wzór posiadanej przez Państwa pieczątki prosimy o przesłanie zeskanowanego wzoru wraz z zamówieniem,

  • dane kontaktowe do osoby zamawiającej, w szczególności nr telefonu,

  • podanie danych do faktury oraz danych do wysyłki pieczątki.